fbpx
-12%

Велосипед МAX Warfare 5.0 – 24″


  • Големина на тркала: 24″
  • Големина на рам: 14″
  • Рам: метален

7.590ден 8.590ден

Големина на тркала: 24″
Големина на рам: 14″
Рам: метален
Гуми Wanda: 24″ x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед МAX Warfare 5.0 – 24″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]