fbpx
-6%

Велосипед MAX City Advance Blue 26″


  • Големина на тркала: 26″
  • Метален рам: 15″
  • Rapid Fire 7 speed

8.490ден 8.990ден

Големина на тркала: 26″
Метален рам: 15″
Гуми Wanda: 26″x 1,95
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Comfort Lady со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач –  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX City Advance Blue 26″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]