fbpx
-10%

Велосипед MAX Galactic 5.0 27.5″


  • Големина на тркала: 27,5″
  • Метален рам: 19″
  • Rapid Fire 7 speed
  • Гуми Wanda: 27.5″x2,10

9.890ден 10.990ден

Големина на тркала: 27,5″
Метален рам: 19″
Гуми Wanda: 27.5″x2,10
Рачки за кочници: Полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader со М6 Quick Release;
Бандажи: Дупли алуминиумски
Кочници: Преден и заден диск
Предна вилушка: со амортизер
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач – Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Galactic 5.0 27.5″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]