fbpx

Велосипед MAX GTR 16″


  • Големина на тркала 16″
  • Предна и задна “Caliper” кочница
  • Метален штитник за ланецот

3.990ден / 16"

Големина на тркала 16″
Предна и задна “Caliper” кочница
Метален штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни “Wanda” гуми

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX GTR 16″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]