fbpx

Велосипед MAX Happy Fox 16″


  • Големина на тркала 16″
  • Предна и задна “Caliper” кочница
  • Пластичен штитник за ланецот

3.590ден / 16"

Големина на тркала 16″
Предна и задна “Caliper” кочница
Пластичен штитник за ланецот
Преден и задник браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Предна корпа
Висококвалитетни “Wanda” гуми

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Happy Fox 16″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]