fbpx
-7%

Велосипед MAX Missy 5.0 24″


  • Големина на тркала: 24″
  • Метален рам: 13″
  • Предна вилушка со амортизер

7.990ден 8.590ден

Големина на тркала: 24″
Метален рам: 13″
Гуми Wanda: 24″x 2,35
Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
Бандажи: дупли алуминиумски
Предна вилушка со амортизер
Кочници: алуминиумски V-brake
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач –  Брзо менување (Rapid Fire)
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Велосипед MAX Missy 5.0 24″”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]