fbpx
-17%

Детски Трицикл HTX670A


  • Заштитен протектор околу седиште
  • Гумени грипови на рачки за комфорт на рацете
  • Пластични педали

3.790ден 4.590ден

Заштитен протектор околу седиште

Гумени грипови на рачки за комфорт на рацете

Пластични педали

Задна кошница која може да се отстрани

Mommy торбичка на делот за буткање (отстранувачка)

Пластични педали за нозете кои се собираат

 

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Детски Трицикл HTX670A”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]