fbpx
-11%
,

Саундбар LG SJ2


  • 2.1Ch
  • Моќност:160W
  • Wireless Subwoofer:100W
  • Optical Sound Sync
  • USB,Simplink
  • Bluetooth 4.0

7.990ден 8.990ден / 160 W

Аудио
Audio излезни канали: 2.1
RMS номинална моќност (W): 160 W
RMS моќност на саундбар звучникот: 60 W
Дијаметар на Твитерот (mm): 10 cm

RMS моќност на сабвуферот: 100 W
Вклучен приемник (Receiver): FM радио:

Технички детали
Подржани аудио формати: LPCM, MP3, WMA
Дијаметар на драјверот на Сабвуферот (“): 13.3 cm (5.25”)
Димензии на централната единица (Ш x Д x В): 660 x 99 x 55 mm

Тајмер за исклучување (Sleep timer):

Далечински управувач:

Технологија за поврзување: Жична & Безжична
Digital audio optical влез: 1
Bluetooth: 4.0

Тежина и димензии
Ширина на Сабвуферот: 17 cm
Длабина на Сабвуферот: 20.4 cm
Висина на Сабвуферот: 30 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Саундбар LG SJ2”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]