fbpx
-21%
,

Фен VOX HT814


Моќност – 2000 W

Брзини – 2

Температури – 3

Гаранција – 25 месеци

1.490ден 1.890ден / 2200 W

Моќност – 2000 W

Можност за дување ладен воздух

Брзини – 2

Температури – 3

Должина на кабел – 2 м

Отстранлива последна решетка

AС мотор, lonic, заштита од прегревање, алка за закачување

Гаранција – 25 месеци

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фен VOX HT814”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]