fbpx
,

Електричен шпорет ALFA-PLAM S-140 50 13


Електрична моќ : 8215 W

Димензии : 500 x 600 x 850 mm

Димензии на рерна : 400 x 475 x 320 mm

Волумен на рерна

13.700ден / 50 CM

-четири грејни  плоча за готвење – 7 положби (о 145mm, о 180mm, о 145mm, о 180mm)

-две експресни грејни плочи

-конвенционална рерна –шест начини на делување на рерната (осветлување на рерната, долен греач, горен греач, инфра греач)

-двојно стакло на рерната

-можност за самочистење на рерната

-вертикална решетка – држач на хоризонталната решетка и тепсијата

-хоризонтална решетка – особено погодна за скара

-длабока тепсија – погодна за печење на леб и поголеми парчиња месо

-можност за поставување на тепсијата на три нивоа во рерната

-фиока за тепсијата

-капак за шпоретот

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електричен шпорет ALFA-PLAM S-140 50 13”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]