fbpx
,

Електричен шпорет ALFA-PLAM S-140 55 R


Димензии : 550 x 600 x 850 mm

Димензии на рерна : 460 x 475 x 320 mm

Волумен на рерна : 70 l

Тежина : 50 / 62 kg

Двојно стакло

Инфра греач

 

14.200ден

-четири грејни  плочи со различни димензии

-една експрес грејна плоча

-голем волумен на рерната

-конвенционална рерна

-вертикална и хоризонтална решетка во рерната

-двојно стакло на рерната

-можност за самочистење на рерната

-длабока тепсија – погодна за печење на леб и поголеми парчиња месо

-можност за поставување на тепсијата на три нивоа во рерната

-фиока за тепсијата

-капак за шпоретот

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електричен шпорет ALFA-PLAM S-140 55 R”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]