fbpx

Фрижидер Favorit R141


8.990ден

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д : 82,1/48/50 CM

ВОЛУМЕН : БРУТО 91L / НЕТО 88 L

ЛАДИЛНИК/ЗАМРЗНУВАЧ НЕТО ВОЛУМЕН : 73/8 L

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : А+

ГАС : Р600

БОЈА : БЕЛА

ИЗМЕНЛИВА ВРАТА √

РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ √

ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА √

ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА √

ФИКСНИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА √

ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ √

ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. ЕНЕРГИЈА 113 KWH / ГОД

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фрижидер Favorit R141”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]