fbpx
,

Резалник Gorejne R506E


Моќност на моторот (max): 160 W

Резач: Не’рѓосувачки челик

Дебелина на сечилото: 0-15 mm

Дијаметар на сечилото: 19 cm

3.590ден

Моќност на моторот (max): 160 W

Оn/Off копче

Пластични ногарки

Куќиште: Пластика + метал

Резач: Не’рѓосувачки челик

Дебелина на сечилото: 0-15 mm

Дијаметар на сечилото: 19 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 160 W

Должина на приклучен кабел: 1,0 m

Димензии (ШxВxД): 38,2 × 27,2 × 26,2 cma

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Резалник Gorejne R506E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]