fbpx
,

Блендер Gorenje B600W


Моќност на моторот (max): 600 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

2.690ден / 600 W

Моќност на моторот (max): 600 W

AC мотор за сигурно работење

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Ефикасно четиристрано сечило

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 3

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Едноставно отстранување на сечилот за безбедност и лесно чистење

Волумен на садот: 1,5 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Сад за мерење кој овозможува едноставно следење на рецептите

Отворање на капакот

Складирање на кабелот

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Блендер Gorenje B600W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]