fbpx
,

Вградна Микробранова Gorenje BM235CLI


Механичко управување

Волумен: 23 l

SuperSize површина за печење

Нивоа на моќност : 5

Максимална моќност : 800 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.100 W

Стандардна технологија (HVT)

 

13.990ден

Боја: Слонова коска

Лакирана

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Лакирана

Начин на отварање на вратата: Рачка

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 23 l

SuperSize површина за печење

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Број на инфра греjачи: 1

Јачина на инфра грејачот (грил): 1.100 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Механичко управување

Начин на управување: Копче

Часовен опсег (min): 30 min

Начини на загревање:
Скара
Микробранова печка

Број на комбинирани опции на загревање: 3

Број на програми со грил: 1

Комбинирано греење: Микробранови + грил

Временско

Сигурносен прекинувач

Ротирачка решетка за скара

Начин на загревање: Кварцно

Димензии (ШxВxД): 59,2 × 39 × 34,6 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Вградна Микробранова Gorenje BM235CLI”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]