fbpx
,

Блендер Gorenje Nutri Power BN1000W


20.000 obr/min

Нерѓосувачки челик SUS 301

4.590ден / 1000 W

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301

Лесно чистење

Ефикасен нож со шест сечила

Суво мешање

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 2

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Дополнителен сад

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење

Гумени ногарки за стабилност

Долготраен пластичен сад за мешање

Заштита од прегревање за дополнителна безбедност

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Блендер Gorenje Nutri Power BN1000W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]