fbpx
,

Цедалка Gorenje CJ40W


Моќност на моторот (max): 40 W

Мрежест филтер

Реверзибилно работење (обратно движење)

1.250ден

Моќност на моторот (max): 40 W

Пластика

Мрежест филтер

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Реверзибилно работење (обратно движење)

Број на наставки за цедење: 2

Капак за заштита од прашина

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на садот за сок: 1 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Моќност на моторот (max): 40 W

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Цедалка Gorenje CJ40W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]