fbpx
,

Цедалка Gorenje CJ90E


Моќност на моторот (max): 85 W

Не’рѓосувачки челик

Мрежест филтер

2.250ден

Моќност на моторот (max): 85 W

Не’рѓосувачки челик

Мрежест филтер

Лесно чистење

Систем против капење

Вклучување со притискање на копче

Број на наставки за цедење: 1

Капак за заштита од прашина

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 85 W

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Цедалка Gorenje CJ90E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]