fbpx
-15%
,

Електричен шпорет Gorenje E6111WB

Gorenje

  • Енергетска класа: А
  • HomeMADE облик на рерната
  • Конвенционална рерна – 65 l
  • Двојно застаклена врата (CompactDoor)
  • AquaClean

14.490ден 16.990ден

– Енергетска класа: А
– Врата: Двојно Стакло
– Употреблив волумен на рерната: 65 l

 

– Најголема употреблива површина за печење (SiperSize)
– Максимална површина на тавата за печење: 1.316 cm²
– HomeMADE облик на рерната

 

– Ергономски копчиња
– 1 експрес рингла +- 2 стандардни големи рингли +- 1 стандардна мала рингла +- Конвенционална рерна – 65 l

 

– Класични водилки на фиоката
– 1 длабока емајлирана тава за печење
– Решетка на рерната
– Водилки на извлекување
–  Чистење со AquaClean функција
– Силвермат-емајл (SilverMatte)
– Термоелектричен осигурувач со автоматско исклучување
–  Двојно застаклена врата на рерната
со еден дефлектор (CompactDoor)
– Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm

 

brands

Gorenje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Електричен шпорет Gorenje E6111WB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]