fbpx

Стаклокерамичка плоча Gorenje ECT322ORAB


Брусен раб на плочата

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

12.990ден

Црна

Брусен раб на плочата

Контрола на допир (TouchControl)

Тајмер

Stop&Go (Пауза) – За максимално сигурно готвење

Одржување на топлина

1 HiLight грејна зона + 1 HiLight дупла грејна зона
напред: Круг 12/18 cm, 0.7/1.7 kW,
назад: Круг (hi-light) 14.5 cm, 1.2 kW

Сигнализација на преостаната топлина

Заштита од деца

Димензии (ШxВxД): 30 × 6,6 × 52 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 44,5 × 16 × 61 cm

Мерки за вградување: 27,5 × 6,2 × 49 cm

Нето тежина на апаратот: 4,1 kg

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Стаклокерамичка плоча Gorenje ECT322ORAB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]