fbpx

Замрзнувач Gorenje FH151AW


Енергетска класа: A+

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 139 / 139 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 32 h

ЛЕД осветлување

12.490ден

Енергетска класа: A+

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 139 / 139 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 32 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Осветлување на просторот за замрзнување: ЛЕД осветлување

Простор за замрзнување: 1 корпа

Заклучување на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,52 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 69,7 × 84,2 × 55,7 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Замрзнувач Gorenje FH151AW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]