fbpx
-9%

Замрзнувач Gorenje FH330W


Енергетска класа: А

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Простор за замрзнување: 2 корпи

15.490ден 16.990ден

Енергетска класа: А

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 325 / 307 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 35 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Простор за замрзнување: 2 корпи

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,99 kWh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Замрзнувач Gorenje FH330W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]