fbpx

Замрзнувач Gorenje FH400W


Енергетска класа: А

Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 380 l

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Простор за замрзнување: 2 корпи

16.790ден

Енергетска класа: А

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 380 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 38 h

Механичко управување

Рачно одмрзнување

Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Простор за замрзнување: 2 корпи

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 1,13 kWh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Замрзнувач Gorenje FH400W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]