fbpx

Вертикален Замрзнувач Gorenje FN6191DHW


Енергетска класа: A+

Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l

ЛЕД дисплеј

Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)

NoFrost

27.990ден

Енергетска класа: A+

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Врата: Метална врата

Климатска класа: SN, N, ST, T

Рачка со зглоб

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 277 / 243 l

Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Автоматско одмрзнување на замрзнувачот (NoFrost)

NoFrost

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Осветлување на просторот за замрзнување: ЛЕД осветлување

6 стаклени полици

Простор за замрзнување: 1 врата, 6 фиоки

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,83 kWh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Вертикален Замрзнувач Gorenje FN6191DHW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]