fbpx

Машина за садови – Gorenje GS62115X


Енергетска класа: A++

6 програми

12 стандардни сетови

Функција за половично полнење

Сервисна дијагностика

19.790ден

Енергетска класа: A++

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 40, 45, 55, 60, 65 °C

6 програми: Нормалнa програмa; Интензивно миење; Брз интензивен програм; Економична програма; Накиснување; Нежно миење за осетливи садови

Референтна програма: 4

12 стандардни сетови

Функција за половично полнење

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Звучен сигнал за крај на миењето

Можност за монтажа на декоративна врата: Не е возможно

Број на корпи: 2

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 4

Распрснувачи: 2

Самочистечки филтер

Заштита од прелевање: Aqua Stop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 11 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,91 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 3.080 l

Бучност: 49 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 60 mm

Приклучна моќ(V): 230 V

Димензии (ШxВxД): 59,8 × 84,5 × 60 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Машина за садови – Gorenje GS62115X”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]