fbpx
-6%
,

Mашина за садови – Вградна Gorenje GV52010


Енергетска класа: A++

5 програми

9 стандардни сетови

Функција за половично полнење

18.890ден 19.990ден

Енергетска класа: A++

Максимална температура на влезната вода: 60 °C

Тип на мотор: Асинхрон еднофазен мотор

Индикатор на одбраната програма

On/Off индикатор

Температура на миење: 60, 45, 35 °C

5 програми: Брзa програмa; Интензивно миење; Економична програма; Накиснување; Daily wash

Референтна програма: 3

9 стандардни сетови

Функција за половично полнење

Функција за таблета 3 во 1

Индикатор на одбраната програма

Звучен сигнал за крај на миењето

Можност за монтажа на декоративна врата: Можност како додаток

Број на корпи: 2

Систем на горната корпа: Рачно нагодување

Преклопувачки носачи за чинии во долната корпа

Нивоа на прскање: 4

Распрснувачи: 2

Самочистечки филтер

Заштита од прелевање: Целосен AquaStop

Сервисна дијагностика

Внатрешност од не’рѓосувачки челик

Потрошувачка на вода: 9 l

Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0,69 kWh

Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство: 2.520 l

Бучност: 49 dB(A)re1pW

Регулирање на висината: 50 mm

Приклучна моќ(V): 230 V

Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mашина за садови – Вградна Gorenje GV52010”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]