fbpx
,

Рачен блендер Gorenje HBX601W


Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

1.290ден

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Тивка работа (SilentPower)

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Додаток за сецкање, Сад за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,7 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Рачен блендер Gorenje HBX601W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]