fbpx
,

Рачен блендер Gorenje HBX604QB


Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

2.690ден / 600 W

Моќност на моторот (max): 600 W

DC мотор за економична употреба и долготрајност

Гумена рачка за цврст фат

Лесно чистење

Вклучување со притискање на копче

Број на брзини за лесно ракување: 12

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Бела

Прицврстување со навртување

Едноставна употреба

Пригоден за подготовка на каши

Додаток блендер: Сецко со сад, Додаток за сецкање, Сад за миксање, Додаток за миксање

Капацитет на садот за мешање и месење: 0,8 l

Капацитет на садот за сечкање: 0,8 l

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Ефикасно четиристрано сечило

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Рачен блендер Gorenje HBX604QB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]