fbpx
,

Соковник Gorenje JC900E


Моќност на моторот (max): 900 W

Не’рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Систем против капење

4.390ден

Моќност на моторот (max): 900 W

Не’рѓосувачки челик

Филтер од фина мрежа

Можност да се стави цело овошје

Лесно чистење

Автоматско исфрлање на пулпа

Систем против капење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Регулација на брзината

Број на брзини за лесно ракување: 2

Капак за заштита од прашина

Четка за лесно чистење

Вакумски ногарки за совршена стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Пластична брава

Волумен на садот за пулпа: 1,5 l

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Инокс

Моќност на моторот (max): 900 W

XXL отвор за дозирање

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Соковник Gorenje JC900E”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]