fbpx
,

5 во 1 Aqua Station Gorenje K10BY


Големина на садот: 1 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Дигитален

3.690ден

Големина на садот: 1 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Дигитален

Рачно отворање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Гумени ногарки за стабилност

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 15,5 × 24 × 15,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “5 во 1 Aqua Station Gorenje K10BY”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]