fbpx
,

Бокал за вода Gorenje K17CLI


Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

3.390ден

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

On/Off Копче

Рачно отворање на капакот

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Беж

Должина на приклучен кабел: 0,7 m

Димензии (ШxВxД): 22 × 30 × 20 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Бокал за вода Gorenje K17CLI”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]