fbpx
,

Бокал за вода Gorenje K17WII


Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

1.350ден

Големина на садот: 1,7 l

Ротација 360°

Автоматско исклучување

Аналоген термостат

On/Off Копче

Црвен индикатор за работа

Strix Термостат

Копче за отварање на капакот

Филтер против бигор кој се отстранува

Индикатор за нивото на водата

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Основа

Заштита од прегревање

Сигурносен систем

Заклучување на капакот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 21 × 21 × 16 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Бокал за вода Gorenje K17WII”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]