fbpx
-20%

Комбинирана плоча Gorenje K6N30IX


1 мал горач + 1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла
лево напред: Стандарден горач 6.9 cm, 1.9 kW,
десно напред: Плински горач 4.6 cm, 1 kW,
лево назад: Експрес рингла 14.5 cm, 1.5 kW,
десно назад: Плински горач 9.4 cm, 3 kW

7.990ден 9.990ден

Боја на лакиран алуминиум

Еднорачно електронско палење

1 мал горач + 1 голем горач + 1 стандарден горач + 1 експрес рингла
лево напред: Стандарден горач 6.9 cm, 1.9 kW,
десно напред: Плински горач 4.6 cm, 1 kW,
лево назад: Експрес рингла 14.5 cm, 1.5 kW,
десно назад: Плински горач 9.4 cm, 3 kW

Тип на решетката за плин: Емајлирана

Вклучена дополнителна опрема: G20/20 природен плин

Контрола на плинот

Тип на плин: G30/30

Димензии (ШxВxД): 58 × 10,9 × 51 cm

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Комбинирана плоча Gorenje K6N30IX”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]