fbpx
,

Миксер Gorenje M450B


Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

1.890ден

Моќност на моторот (max): 450 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 5

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластично

Боја: Црна

Должина на приклучен кабел: 1,4 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Миксер Gorenje M450B”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]