fbpx
,

Миксер Gorenje ME510W


Моќност на моторот (max): 425 W

AC мотор за сигурно работење

1.790ден

Моќност на моторот (max): 425 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Лесно чистење

On/off копче и копче за регулирање на вртежите

Број на брзини за лесно ракување: 4

Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Копче за вадење на додатоците

Маталки од не’рѓосувачки челик

Додатоци : Високо ефикасни маталки за мешање и месење, Иновативни маталки за тесто

Простор за сместување на кабелот

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Бела боја

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Миксер Gorenje ME510W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]