fbpx
-24%

Mикробранова Gorenje MMO20MBII


Механичко управување

Пулс-технологија

Ултра ладна врата (UCD)

Максимална моќност : 800 W

3.490ден 4.590ден

Боја: Црна

Лакирана

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Лакирана

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Ултра ладна врата (UCD)

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Механичко управување

Начин на управување: Копче

Комбинирано греење: Микробранови

Пулс-технологија

Временско

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 24,5 cm

Димензии (ШxВxД): 43,9 × 25,7 × 35 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 48,8 × 29,1 × 38 cm

Нето тежина на апаратот: 10,8 kg

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mикробранова Gorenje MMO20MBII”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]