fbpx
-12%

Микробранова Gorenje MO20E1W


Механичко управување

Нивоа на моќност : 5

Максимална моќност: 800 W

Стандардна технологија (HVT)

AquaClean функција

4.290ден 4.890ден

Боја: Бела боја

Лакирана

Врата: Стакло

Материјал на челната плоча: Пластика

Начин на отварање на вратата: Копче

Отвoрање на врата: Лево

Волумен: 20 l

Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5

Максимална моќност на микробрановата: 800 W

Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)

Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Механичко управување

Начин на управување: Копче

Часовен опсег (min): 35 min

Комбинирано греење: Микробранови

Временско

AquaClean функција

Сигурносен прекинувач

Ротирачка стаклена чинија

Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Микробранова Gorenje MO20E1W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]