fbpx

Рачна Правосмукалка Gorenje MVC72FW


FREE GO

Максимална моќност на моторот: 55 W

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

2.350ден

FREE GO

Максимална моќност на моторот: 55 W

Пластичен сад

За влажно и суво чистење

Безжична употреба

Трајност на батеријата: 14 мин.

Број на додатоци: 2

Проток на воздух: 5 L/s

Волумен на садот за прашина: 0,4 l

Контролно светло за полнење на батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Додатоци: 2

Боја: Бела

Бучност: 80 dB(A)re1pW

Номинална моќност: 7,2 V

Максимална моќност на моторот: 55 W

Димензии (ШxВxД): 40,5 × 11,5 × 12 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Рачна Правосмукалка Gorenje MVC72FW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]