fbpx
-13%

Фрижидер Gorenje NRK6201MW4


Енергетска класа: A+

NoFrost Plus

IonAir со Multiflow 360° функција

CrispZone фиока со контрола на влажноста

Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

MultiBox сад за путер и сирење

SimpleSlide полици прилагодливи по висина

ЛЕД осветлување

26.990ден 30.990ден

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 60 × 200 × 64 cm

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Интегрирана рачка

Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 363 / 339 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 265 / 254 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l

Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h

Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

Аларм за отворена врата

Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал

NoFrost Plus

IonAir со Multiflow 360° функција

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

ЛЕД осветлување на кровот

5 стаклени полици

Држач за шишиња

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Полици на вратата на ладилникот: 3 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина

Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

Флексибилен сад за јајца (8×)

FreshZone фиока

XXL SpaceBox фиока

Простор за замрзнување: 3 фиоки

2 стаклени полици

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,85 kWh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фрижидер Gorenje NRK6201MW4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]