fbpx
,

Резалник Gorenje R401W


Моќност на моторот (max): 100 W

Дебелина на сечилото: 0-17 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Резач: Soligen

2.990ден

Моќност на моторот (max): 100 W

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник

Можност за преклопување

Одстранливи ножеви

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Резач: Soligen

Дебелина на сечилото: 0-17 mm

Дијаметар на сечилото: 17 cm

Назабено сечило

Моќност на моторот (max): 100 W

Должина на приклучен кабел: 1,1 m

Димензии (ШxВxД): 33 × 19,5 × 10,2 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Резалник Gorenje R401W”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]