fbpx
-14%
,

Фрижидер Gorenje RF4141ANW


  • Енергетска класа: A+
  • Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l
  • Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 

11.990ден 13.990ден

Енергетска класа: A+
Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm
ЛЕД осветлување
Вкупен бруто/нето капацитет: 210 / 207 l
Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 168 / 166 l
Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 42 / 41 l
Издржливост при прекин на електрична енергија: 15 h
3 стаклени полици
Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач
2 полици на врататаФиока за зеленчук
1 фиока за зеленчук
Флексибилен сад за јајца
Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,59 kWh
Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm
Нето тежина на апаратот: 37,6 kg

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фрижидер Gorenje RF4141ANW”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]