fbpx

Вграден Фрижидер Gorenje RI4121E1


Енергетска класа: A+

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 202 / 199 l

CrispZone фиока со контрола на влажноста

Штедлива програма (EcoMode)

ЛЕД осветлување

5 стаклени полици

16.490ден

Енергетска класа: A+

Димензии (ШxВxД): 54 × 122,5 × 54,5 cm

Врата: Метална врата

Боја: Бела боја

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Шарка на вратата: Со лизгач

Климатска класа: SN, N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 202 / 199 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 202 / 199 l

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

Штедлива програма (EcoMode)

ЛЕД осветлување на кровот

5 стаклени полици

Полици прилагодливи по висина

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња со држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 полици на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,36 kWh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Вграден Фрижидер Gorenje RI4121E1”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]