fbpx
-17%

Фрижидер Gorenje RK611PS4


Енергетска класа: A+

Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 229 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 97 l

ЛЕД осветлување

19.990ден 23.990ден

Енергетска класа: A+

Врата: Метална врата

Боја: Металик сива

Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

Интегрирана рачка

Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

Климатска класа: N, ST, T

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 326 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 229 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 97 l

Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h

Механичко управување

CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот

ЛЕД осветлување на кровот

4 стаклени полици

Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач

Полици на вратата на ладилникот: 2 SimpleSlide полици прилагодливи по висина, 1 горна полица прилагодлива по висина

Флексибилен сад за јајца (8×)

XXL SpaceBox фиока

Простор за замрзнување: 3 фиоки

2 стаклени полици

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Фрижидер Gorenje RK611PS4”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]