fbpx

Парен генератор Gorenje SGH2400BBSUPREME


Моќност на грејачот: 2.400 W

Пеглање со сува пареа

ECO програма

ЛЕД дисплеј

Постојана пареа: 120 g/min

Ударна пареа: 600 g/min

7.990ден

Моќност на грејачот: 2.400 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Пеглање со сува пареа

ECO програма

Систем за испуштање на пареата

Напредна пумпа

Нивоа на моќност: 2

Индикатор на температура

Постојана пареа: 120 g/min

Ударна пареа: 600 g/min

Фин врв за прецизно пеглање

Прегледен ЛЕД дисплеј

Простор за сместување на кабелот

Индикатор за тврдост на водата

Индикатор за ниско ниво на вода

Долевање на вода во текот на пеглањето

Практичен, широк отвор со капак

Отстранлив резервоар за вода за едноставно одржување

Ергономски дизајн

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Безбедно пеглање

Волумен на резервоарот за вода: 1,70 l

Притисок на пареата: 7,5 bar

Куќиште: Пластика + метал

Должина на приклучен кабел: 1,9 m

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Парен генератор Gorenje SGH2400BBSUPREME”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]