fbpx
,

Сецко Gorenje SIC500BK


Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Ефикасно четиристрано сечило

2.190ден

Моќност на моторот (max): 500 W

AC мотор за сигурно работење

Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење

Рачка на садот

Вклучување со притискање на копче

Пулсно работење за пократки циклуси на мешање

Долготраен пластичен сад за мешање

Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Ефикасно четиристрано сечило

Сигурносен прекинувач за совршена безбедност

Куќиште: Пластично

Димензии (ШxВxД): 21 × 31 × 18 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Сецко Gorenje SIC500BK”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]