fbpx

Пегла на пареа Gorenje SIH 2200BC


Моќност на грејачот: 2.200 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

1.850ден

Моќност на грејачот: 2.200 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Аналогно

Постојана пареа: 22 g/min

Ударна пареа: 60 g/min

Функција прскање

Простор за сместување на кабелот

Долевање на вода во текот на пеглањето

Практичен, широк отвор со капак

Сад за дозирање вода

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

Должина на приклучен кабел: 2,5 m

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Пегла на пареа Gorenje SIH 2200BC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]