fbpx

Пегла на пареа Gorenje SIH 2600GC


Моќност на грејачот: 2.600 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

2.650ден

Моќност на грејачот: 2.600 W

Систем против создавање на бигор

Систем против прокапување

Функција самочистење

Вертикално пеглање за осетливи алишта

Можност за суво пеглање

Аналогно

Индикатор на температура

Постојана пареа: 30 g/min

Ударна пареа: 100 g/min

Фин врв за прецизно пеглање

Функција прскање

Простор за сместување на кабелот

Долевање на вода во текот на пеглањето

Практичен, широк отвор со капак

Сад за дозирање вода

Гумени ногарки за стабилност

Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Волумен на резервоарот за вода: 0,35 l

Должина на приклучен кабел: 2,5 m

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Пегла на пареа Gorenje SIH 2600GC”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]