fbpx

Пегла на пареа Gorenje SIH1100TBT


Моќност на грејачот: 1.100 W

Perfect Glide површина за пеглање

Волумен на резервоарот за вода: 0,07 l

Должина на приклучен кабел: 1,9 m

1.100ден

Моќност на грејачот: 1.100 W

Perfect Glide површина за пеглање

Можност за суво пеглање

Аналогно

Индикатор на температура

стандард

Сад за дозирање вода

Гумени ногарки за стабилност

Волумен на резервоарот за вода: 0,07 l

Должина на приклучен кабел: 1,9 m

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Пегла на пареа Gorenje SIH1100TBT”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]