fbpx

Тостер Gorenje SM701GCB


Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Моќност на грејачот: 700 W

1.290ден

Алуминиум

Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати

Ребраста плоча за печење

Фиксна грил плоча

Конвенционален грејач

Складирање во вертикална позиција

Затворена положба

Индикатор за температура

Едноставно печење

Простор за сместување на кабелот

Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Рачка за носење

Сигурносно затварање

Ладни рачки

Моќност на грејачот: 700 W

Куќиште: Лакирана површина

Ширина на зоната за печење: 20 cm

Длабочина на зоната за печење: 10 cm

Должина на приклучен кабел: 0,7 ma

Category:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер Gorenje SM701GCB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]