fbpx
-20%
,

Тостер Gorenje SM703GCG

Availability:

Out of stock


 • Еднострани плочи што се вадат
 • Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Нелеплив слој на плочата

2.000ден 2.490ден / 700 W

Out of stock

 • Алуминиум
 • Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати
 • Ребраста плоча за печење, Плоча за сендвич, Плоча за вафли
 • Еднострани плочи што се вадат
 • Конвенционален грејач
 • Затворена положба
 • Индикатор за температура
 • Едноставно печење
 • Простор за сместување на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Рачка за носење
 • Сигурносно затварање
 • Ладни рачки
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Ширина на зоната за печење: 20 cm
 • Длабочина на зоната за печење: 10 cm
 • Должина на приклучен кабел: 0,7 m
 • Димензии (ШxВxД): 23,1 × 9,5 × 23,5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Тостер Gorenje SM703GCG”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
[]